1. Strona główna
  2. Docs
  3. System Upres.pl
  4. Korespondencja w kancelarii
  5. Dokumenty przychodzące

Dokumenty przychodzące

DOKUMENTY PRZYCHODZĄCE

  1. Lista dokumentów jest podzielona na dokumenty zatwierdzone oraz szkice. Dokumenty zatwierdzone to te systemowe dokumenty, których status został ustawiony na: Zatwierdzony. Dokument jest widoczny dla pozostałych użytkowników systemu. Szkice to obiekty dokumenty o statusie: Szkic. Z założenia są one niedokończone. W każdej chwili przy edycji dokumentu przychodzącego jego status może zostać zmieniony.
  2. Możliwy jest import dokumentów. Każdy załączony plik jest w systemie zapisywany jako pojedyncza korespondencja, bo bardzo przyspiesza pracę.
  3. Dodawanie ręczne dokumentu jest możliwe z wykorzystaniem przycisku: „+ Nowy dokument”

DOKUMENTY PRZYCHODZĄCE – DODAWANIE

Uzupełniamy obowiązkowe pola oznaczone gwiazdkami. Możemy także skorzystać z poniższych funkcjonalności

  1. Określenie statusu dokumentu: Szkic lub zatwierdzony
  2. Ustawienia przypomnienia, np. o konieczności odpowiedzi na przesłane pismo w określonym terminie. System tworzy wtedy zadanie i możemy do niego przypisać dowolnego użytkownika systemu. System daje także możliwość powiązania dokumentu przychodzącego z wcześniej wysłanym dokumentem przez kancelarię. Całość informacji prezentowana jest na widoku podglądu dokumentu.
  3. Załączanie skanów dokumentów z dysku komputera. Dostępne są także dwie inne opcje. Pierwsza to powiązanie z istniejącym dokumentem w systemie daje możliwość powiązania 2 dokumentów stworzonych w systemie upres.pl. Druga to: dodaj plik z dysku systemu UPRES daje możliwość powiązania tworzonego dokumenty przychodzącego np. z wcześniej dodanym skanem, który jest już wrzucony na dysk systemu upres.pl
Czy ten wpis Tobie pomógł? Tak Nie

Napisz jak możemy Tobie pomóc?